Новини

ЧЄ Угорщина 2020 скасований

Фото ЧЕ 2020

    Через пандемію коронавіруса (COVID-19) міжнародні федерації скасовують і переносять спортивні заходи, заплановані на перше півріччя 2020 року.

     Беручи до уваги рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), угорської влади та Угорської федерації армрестлінгу, взявши під увагу інші національні кваліфікаційні чемпіонати, які були скасовані в останні дні, і накладення різних обмежень на поїздки, які вступають в силу по всій Європі, Європейська федерація армрестлінгу (EAF) скасувала чемпіонат Європи з армрестлінгу та пара-армрестлінгу 2020 року в Угорщині. 

     Чемпіонат повинен був відбутися з 16 по 24 травня в м. Балатонфюред, де очікувалося понад 1000 учасників з більш ніж 30 європейських країн.

      Що стосується перенесення змагань, то виконавча рада Європейської федерації армрестлінгу вирішила відкрити знову заявки на участь в чемпіонаті цього року.

Номінація ЧУ 2020

Фото ЧУ 2018

     XXVII чемпіонат України з армспорту серед дорослих та XVII чемпіонат України серед ветеранів відбудуться з 13 по 15 березня 2020 року у м. Львові.

    Близько 300 учасників з 24 регіонів України будуть боротися за нагороди чемпіонату України серед дорослих та ветеранів.

    Номінацію учасників XXVII чемпіонату України серед дорослих дивитися тут.

    Номінацію учасників XVII чемпіонату України серед ветеранів дивитися тут.

    Розклад зважування команд дивитися тут.

    Чемпіонати України будуть відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться з 16 по 24 травня у м. Балатонфюред (Угорщина) та на чемпіонат світу, який пройде з 19 по 27 вересня у м. Батумі (Грузія).

WAF визнана FISU

WAF-FISU-Logo-1024x576

         Відбулася важлива історична подія в світі армрестлінгу! Всесвітня федерація армрестлінгу (World Armwrestling Federation, WAF) визнана Міжнародною федерацією університетського спорту (International University Sports Federation, FISU).

        FISU - це міжнародна спортивна організація, створена для розвитку і просування спорту серед студентів всього світу, вона координує діяльність 177 національних федерацій студентського спорту, що входять до її складу. Під егідою FISU кожні два роки проводяться Літня і Зимова Універсіади - аналог Олімпійських ігор, який проводиться серед студентів.

        З 1959 року FISU кожні 2 роки проводить всесвітні студентські ігри - Універсіади, участь в яких можуть брати студенти університетів у віці від 17 до 25 років. Крім того, в парні роки між Універсіадами FISU проводить чемпіонати світу серед студентів з видів спорту, які не увійшли в програму Універсіад.

       В 2021 році WAF під егідою FISU планує проведення I чемпіонату світу з армрестлінгу серед студентів.

ЧУ серед спортсменів з порушеннями слуху, м. Харків

Фото ЧУ 2018

       З 27 по 28 березня у м. Харкові в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудеться I чемпіонат України з армспорту  серед спортсменів з порушеннями слуху.

       Змагання проводяться Українською федерацією армспорту  та Спортивною федерацією глухих України.

 

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

27 березня (п’ятниця) - Заїзд учасників, класифікація, мандатна комісія, зважування.

28 березня (субота) -  Змагання на ліву та праву руку, фінальні поєдинки, нагородження. Від’їзд учасників та суддів змагань.

 

Змагання проводяться на ліву та праву руки у таких вагових категоріях:

чоловіки: до 70 кг, 80 кг, 90 кг та понад 90 кг;

    жінки:  до 70 кг, понад 70 кг.

 

   Для участі у I чемпіонаті України серед спортсменів з порушеннями слуху  керівникам регіональних федерацій для надання допомоги при формуванні збірних команд необхідно зв’язатися с представниками регіональних федерацій Спортивної федерації глухих України та до 2 березня відправити попередні заявки команд на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Зразок попередньої заявки серед спортсменів з порушеннями слуху скачати тут.

 

Ми на Facebook

.