Новини

Підсумки ЧУ 2018 в Одесі

Фото ЧУ 2018

З 12 по 15 квітня у м. Одесі пройшли чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору. Близько 400 спортсменів з 22 регіонів України прийняли участь у даних змаганнях.

У XXIII чемпіонаті України серед юнаків завзята боротьба за перше командне місце розгорнулася між командами Полтавської та Рівненської областями. Чергову командну перемогу здобула команда Полтавської області. Спортсмени Полтавської області завоювали 18 медалей (7 зол., 4 сріб., 7 бронз.). Друге командне місце та 15 медалей (8 зол., 5 сріб, 2 бронз.) у Рівненської області. Третє місце у команди Львовської області, спортсмени в особистому заліку завоювали 13 медалей (5 зол., 5 сріб., 3 бронз.).

Результати XXIII чемпіонату України серед юнаків дивитися тут.

1 od

2 od

3 od

У Xчемпіонаті України серед юніорів боротьба за перше загальнокомандне місце розгорнулась між командами Харківської, Тернопільської та Полтавської областями.

Одинадцятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 14 медалей (2 зол., 6 сріб., 6 бронз.). Команда Тернопільської області посіла друге місце, завоювавши також 14 медалей (7 зол., 5 сріб., 2 бронз.), А третє місце дісталося команді Полтавської області - 11 медалей (5 зол., 2 сріб, 4 бронз.).

Результати XI чемпіонату України серед юніорів дивитися тут.

4 od

5 od

6 od

7 od

8 od

9 od

В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областями. В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали Харків’яни.

Результати XI чемпіонату України серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору дивитися тут.

Результати чемпіонату України серед ветеранів дивитися тут.

16 od

За результатами чемпіонатів України буде сформована національна збірна команда України, яка з 26 травня по 03 червня візьме участь у чемпіонаті Європи в м. Софії (Болгарія).

Номінація ЧУ в Одесі

З 12 по 15 квітня у м. Одесі відбудуться чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

Змагання пройдуть на базі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України (Сільськогосподарський провулок,2).

Рекордна кількість учасників – майже 115 спортсменів очікується у чемпіонаті України з пара-армспорту серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

Близько 300 учасників з 22 регіонів України будуть боротися за нагороди чемпіонату України серед юнаків, юніорів та ветеранів та за місце у національній збірній команді України, яка з 26 травня по 03 червня прийме участь у чемпіонаті Європи в Болгарії.

Фото 1sea2

Розклад проведення змагань 13, 14 та 15 квітня дивитися тут.

Номінацію чемпіонату України серед юнаків до 18 років дивитися тут.

Номінацію чемпіонату України серед юніорів до 21 року дивитися тут.

Номінацію чемпіонату України серед ветеранів дивитися тут.

Список суддів чемпіонату України серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору дивитися тут.

Пішов з життя Валерій Головченко

Фото Головченко

Велика втрата для українського і світового армрестлінгу. 30 березня у віці 66 років перестало битися серце багаторазового чемпіона світу та Європи з армрестлінгу Валерія Головченка.

Пішов з життя відомий український спортсмен, талановитий тренер, добрий і скромний чоловік. За всю свою спортивну кар'єру Валерій Головченко завоював безліч нагород і медалей, брав участь у багатьох міжнародних і всеукраїнських турнірах.

Одним з останніх яскравих змагань, в якому брав участь Валерій Головченко, був чемпіонат світу з армрестлінгу, який проходив у вересні минулого року в Будапешті. В цьому турнірі Валерій Головченко став володарем золотої і бронзової медалей і завоював титул чемпіона світу в сьомий раз.

Фото 2 Головченко

Українська федерація армспорту висловлює співчуття рідним і близьким Валерія Головченка.

Підсумки ЧУ 2018

З 16 по 18 березня у місті Немирів (Вінницька область) відбувся XXV-ювілейний чемпіонат України серед дорослих з армспорту.

Близько 200 спортсменів з 24 регіонів України взяли участь у даних змаганнях. Змагання пройшли на високому організаційному і спортивному рівні.

ДВАДЦЯТЬ ДРУГИЙ РІК поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 21 медаль (7 золотих, 8 срібних, 6 бронзових).

Друге місце у команди Полтавської області. У скарбничці у Полтавців 15 медалей (8 золотих, 5 срібних, 2 бронзових).

Третє місце у впертій боротьбі завоювала команда м. Києва - 12 медалей (8 золотих, 3 срібних, 1 бронзова).

1 2018

2 2018

3 2018

4 2018

5 2018

Підсумковий протокол XXV чемпіонату України дивитися тут.

Фотозвіт зі змагань можна подивитися тут.

За підсумками чемпіонату України буде сформована національна збірна команда України, яка з 26 травня по 03 червня візьме участь у чемпіонаті Європи з армспорту у м. Софії (Болгарія).