Новини

Чемпіонат світу 2019

Logo-ЧC 2019

      З 27 жовтня по 03 листопада 2019 року у м. Констанції (Румунія) відбудуться чемпіонати світу з армрестлінгу:

1. Чемпіонат світу серед дорослих.

2. Чемпіонат світу серед юнаків до 15 років та до 18 років.

3. Чемпіонат світу серед юніорів до 21 року.

4. Чемпіонат світу серед ветеранів.

5. Чемпіонат світу серед осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху.

     Змагання відбудуться під патронатом Альянсу незалежних визнаних членів спорту (AIMS) та United Through Sport (UTS) у виставковому залі Констанца (331A Mamaia Boulevard, Constanta).

Снимок экрана 2019-08-11 в 19.08.09

     Всі фінали та півфінали будуть транслюватися в прямому ефірі по телебаченню, доступним для всіх медіа-партнерів учасників WAF. Всесвітня федерація армрестлінгу (WAF) підписала угоду з Олімпійським каналом Міжнародного Олімпійського Комітету (MOK). Попередні змагання, півфінали та фінали будуть транслюватись у прямому ефірі на платформі Olympic Channel та на каналі WAF YouTube.

     Програму, розклад проведення чемпіонату світу, інформацію по проживанню дивитися тут.

Результати допінг-контролю на ЧЄ 2019

Фото Допинг

       Отримано інформацію від антидопінгового комітету Європейської федерації армрестлінгу (EAF) про результати допінг - контролю, який був проведений на чемпіонаті Європи 2019 року в м. Лутракі (Греція).

    Позитивні результати виявлені в допінг-пробах у 5 спортсменів (три ветерана, один дорослий, один юніор):

Ветерани +40:

1. Arroyo Ricard (Spain) категорія до 90 кг чоловіки. Зайняв 2 місце на лівій руці і 2 місце на правій руці.

2. Chamalakis Stelios (Greece) категорія до 70 кг чоловіки. Зайняв 2 місце на лівій руці і 3 місце на правій руці.

3. Fazekas Andrea (Hungary) категорія до 60 кг жінки. Зайняла 3 місце на лівій руці і 2 місце на правій руці.

Дорослі:

4. Torseeva Natalia (Russia) категорія до 70 кг жінки. Зайняла 2 місце на лівій руці.

Юніори до 21 року:

5. Totev Asparuh (Bulgaria) категорія понад 90 кг чоловіки. Зайняв 3 місце на лівій руці і 4 місце на правій руці.

   Таким чином, перераховані вище спортсмени тимчасово усунені від участі в будь-яких змаганнях у зв'язку з можливим порушенням антидопінгових правил.

Підсумки ЧЄ 2019

Фото ЧУ 2018

    З 14 по 22 травня у м. Лутракі (Греція) відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонат Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА. Близько 700 спортсменів з 30 країн прийняли участь у даних змаганнях.

    Національна збірна команда України на чемпіонаті Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонаті Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА завоювала 76 медалей – 18 золотих, 25 срібних, 33 бронзових.

      В чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів завойовано19 медалей – 5 золотих, 4 срібних, 10 бронзових.

Юнаки:

  1. Кулигіна Анна (Полтавська обл.) - вагова категорія до 40 кг - 3 місце ліва рука, 3 місце права рука.

 2. Давидова Анна (Харківська обл.) - вагова категорія до 50 кг -3 місце ліва рука, 3 місце права рука.

 3. Бордун Дмитро (Чернівецька обл.) - вагова категорія до 65 кг -2 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 4. Шашенок Денис (Запорізька обл.) - вагова категорія до 70 кг -3 місце ліва рука.

 5. Стоєва Ірина (Запорізька обл.) - вагова категорія до 55 кг - 2 місце права рука.

 6. Литовцев Ростислав (Сумська обл.) - вагова категорія понад 70 кг - 3 місце права рука.

 7. Варич Леся (Полтавська обл.) - вагова категорія до 45 кг - 3 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 8. Литвин Володимир (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг -3 місце ліва рука.

1

2

3

4

5

Юніори:

 1. Назарько Яніна (Полтавська обл.) - вагова категорія до 60 кг - 3 місце ліва рука.

 2. Кулик Руслана (Полтавська обл.) - вагова категорія до 70 кг -2 місце ліва рука,1 місце права рука.

 3. Слоцький Богдан-Михайло (Львівська обл.) - вагова категорія до 80 кг -1 місце права рука.

 4. Сокотун Станіслав (Рівненська обл.) - вагова категорія до 85 кг - 3 місце права рука.

 5. Шуліка Марина (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг - 1 місце ліва рука, 2 місце права рука.

6

7

8

9

10

     В чемпіонаті Європи серед дорослих та ветеранів завойовано 22 медалі - 4 золотих, 9 срібних, 9 бронзових.

Ветерани старші 40 років:

 1. Дяченко Оксана (Вінницька обл.) - вагова категорія до 80 кг - 3 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 2. Занько Лілія (Полтавська обл.) - вагова категорія до 80 кг -1 місце ліва рука, 2 місце права рука.

 3. Стебеляк Олександр (м. Київ) - вагова категорія до 80 кг- 2 місце ліва рука. 

 4. Літовцев Євген (Сумська обл.) - вагова категорія до 100 кг- 3 місце ліва рука.

 5. Заркуа Лаврентій (Полтавська обл.) - вагова категорія понад 100 кг- 2 місце ліва рука.

 Ветерани старші 50 років:

 6. Хіценко Микола (Київська обл.) - вагова категорія понад 100 кг- 2 місце ліва рука, 3 місце права рука.

 7. Медведєв Олександр (Хмельницька обл.) -вагова категорія до 70 кг- 1 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 8. Тараненко Микола (Дніпропетровська обл.) - вагова категорія до 70 кг -2 місце права рука. 

Ветерани старші 60 років:    

 9. Харченко Юрій (Херсонська обл.) - вагова категорія до 100 кг- 2 місце ліва рука, 3 місце права рука.

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Дорослі:

 1. Іваницький Назарій (Львівська обл.) - вагова категорія до 55 кг - 3 місце права рука.

 2. Баландін Олександр (Донецька обл.) - вагова категорія до 60 кг - 2 місце ліва рука.

 3. Маргарінт Петро (Одеська обл.) - вагова категорія до 100 кг - 2 місце права рука.

 4. Ілюшина Вікторія (Харківська обл.) - вагова категорія до 55 кг - 2 місце ліва рука, 2 місце права рука.

 5. Шуліка Марина (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг - 3 місце ліва рука.

 6. Деменко Ліна (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг - 3 місце права рука.

 7. Дяченко Оксана (Вінницька обл.) - вагова категорія до 80 кг- 3 місце права рука.

 8. Занько Лілія (Полтавська обл.) - вагова категорія до 80 кг- 3 місце ліва рука.

Протоколи чемпіонату Європи дивитися тут.

20

21 

22

23

24

25

26

27

28

     Блискуче виступили спортсмени національної збірної команди України на чемпіонаті Європи з пара-армрестлінгу. В особистому заліку серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА завойовано 35 медалей – 9 золотих, 12 срібних, 14 бронзових.

Чемпіонами Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору стали:

 1. Деменко Людмила (Полтавська обл.) - вагова категорія до 60 кг

 2. Судніцина Анна (Харківська обл.) - вагова категорія до 70 кг

 3. Сапелкіна Юлія (Харківська обл.) - вагова категорія понад 70 кг

Чемпіонами Європи серед осіб з інвалідністю з ураженням ОРА стали:

 1. Куропата Сергій (Дніпропетровська обл.) - вагова категорія до 90 кг

 2. Мішустін Володимир (Харківська обл.) - вагова категорія понад 85 кг

 3. Стрельцова Наталія (Запорізька обл.) - вагова категорія понад 65 кг

29

30

31

32

33

34

Призерами чемпіонату Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору стали:

1. Потьомкін Анатолій (Харківська обл.) - вагова категорія до 60 кг

2. Хіміч Олександр (Житомирська обл.) вагова категорія до 100 кг

3. Холімінчук  В'ячеслав (Миколаївська обл.) вагова категорія понад 100 кг

4. Сасса Анатолій (Сумська обл.) вагова категорія понад 100 кг

Призерами чемпіонату Європи серед осіб з інвалідністю з ураженням ОРА стали:

 1. Гадаєва Юлія (Харківська обл.) вагова категорія до 65кг

 2. Загоруйко Іванна (Житомирська обл.) вагова категорія понад 65кг

 3. Дроздюк Світлана (Житомирська) вагова категорія до 65 кг

 4. Щирська Анна (Житомирська) вагова категорія понад 65кг

 5. Татевосян Микола (Харківська обл.) вагова категорія до 75кг

 6. Касьяненко Володимир (Сумська обл.) вагова категорія до 80 кг

 7. Педоренко Микола (Сумська обл.) вагова категорія до 55кг

 8. Палєха Олександр (Житомирьска обл.) вагова категорія понад 75кг

 9. Хіхлов В'ячеслав (Харківська обл.) вагова категорія до 65 кг

10. Манцевич Єгор (Запорізька обл.) вагова категорія до 85кг

11. Семеренко Сергій (Сумська обл.) вагова категорія до 70 кг

 12. Остапчук Назарій (Чернігівська обл.) вагова категорія до 70 кг

35

36 37

38

39

40

41

42

43

     З 5 по 10 травня в австралійському місті Голд-Кост на черговому Конгресі Всесвітньої Асоціації Міжнародних Спортивних Федерацій (GAISF) відбулася ще одна важлива подія, яка суттєво вплине на розвиток армрестлінгу в усьому світі.

    На черговому Конгресі GAISF Всесвітня федерація армрестлінгу (WAF) стала офіційним членом Альянсу незалежних визнаних учасників спорту (AIMS, The Alliance of Independent recognised Members of Sport) і вступила до олімпійської сім'ї.

   AIMS має визнання Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

   Також найближчим часом Всесвітня федерація армрестлінгу (WAF) буде визнана членом Міжнародної федерації університетського спорту (FISU, International university sports federation).

    FISU відповідає за організацію і управління всесвітніми змаганнями для студентів-спортсменів у віці від 17 до 28 років.

   У 2019 році чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і пара-чемпіонат світу серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА відбудеться з 26 жовтня по 3 листопада у м. Констанца (Румунія).

Міжнародний турнір "Lviv Open Cup 2019"

Плакат lvivopencupvENG 4

     23 червня 2019 року в нічному клубі «Malevich Night Club», який знаходиться у самому центрі міста Львова, відбудеться Міжнародний турнір "Lviv Open Cup 2019".

     Призовий фонд турніру - 200 000 грн. Рукоборці будуть змагатися на праву та ліву руку серед чоловіків та жінок, і на праву руку серед юнаків.

     Головною родзинкою змагань буде абсолютна вагова категорія на праву руку, в якій братимуть участь найсильніші, тому боротьба буде запеклою і видовищною. Фінальна частина змагань буде справжнім шоу, яке буде цікавим не лише учасникам, але і вболівальникам, оскільки проходитиме у супроводі DJ та професійного ведучого. 

Дата: 22-23 червня 2019 року

Місце проведення: м. Львів, пр. Чорновола  2, «Malevich Night Club».

Програма змагань:

Субота, 22 червня 2019 – приїзд команд, зважування (м. Львів, вул. Кульпарківська, 226 А, ТРЦ Victoria Gardens)

14:00 - 18:00 - зважування учасників змагань 
17:00 - 18:00 - прес-конференція 
18:00 - 19:00 - майстер клас від багаторазового Чемпіона Світу з армрестлінгу

Неділя, 23 червня 2019 – проведення змагань (м. Львів, пр. Чорновола  2, «Malevich Night Club»)

9:00 - 10:30 - зважування учасників змагань
11:00 - 16:00 – попередні поєдинки на ліву та праву руку, фінальні поєдинки юнаків та дівчат
17:00 - 19:00 – фінальна частина, абсолютна категорія
19:00 – 20:00 – нагородження  переможців та призерів

Вагові категорії:

Чоловіки (ліва та права рука): 64, 72, 80, 88, 96 ,+96 кг
Жінки (ліва та права рука): 60, 60+ кг


Юнаки 2001 р.н. та молодші (права рука): 60, 70, 80, 80+ кг
Дівчата 2001 р.н. та молодші (права рука): 55, 55+ кг


Стартовий внесок: 500 UAH (одна рука - 300 UAH), юнаки - 100 UAH

ПРИЗОВИЙ ФОНД: 200 000 UAH
1 місце - 5 000 UAH
2 місце - 3 000 UAH
3 місце - 1 500 UAH
4 місце - 600 UAH  
5 місце - 500 UAH

Юнаки та Дівчата - медалі, дипломи, призи від спонсорів, кожний учасник буде у фірмовій футболці.

АБСОЛЮТНА КАТЕГОРІЯ (права рука):

1 місце - 15 000 UAH
2 місце - 8 000 UAH
3 місце - 4 000 UAH 

Всі учасники (чоловіки, жінки, юнаки, дівчата) будуть виступати у фірмових футболках турніру.

Допуск при зважуванні 0,5 кг

Фінальна частина буде транслюватися в прямому ефірі  у мережі цифрового телебачення України Т2 на каналі Xsport.


Попередні поєдинки будуть транслюватися по інтернету в соцмережах, youtube та сайті xsport.ua.

Організаторський комітет:

ГО "Львівська Обласна Федерація Армспорту" (Організація WAF)
м. Львів, вул. Пимоненка 15
+38 067 78 999 11 – президент Іваницький Богдан Васильович 
+38 063 44 30 641 – технічний директор Іваницький Назарій Богданович
+38 063 526 50 99 - директор з розвитку Іваницький Ігор Богданович

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Головний суддя - Іваницький Богдан Васильович

 

Регламент змагань дивитися тут.

Ми на Facebook

.