Новини

Стартові списки учасників ЧЄ 2018

Фото ЧЕ 2018

      Європейська федерація армрестлінгу (EAF) опублікувала стартові списки учасників чемпіонату Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів, який відбудеться з 26 травня по 02 червня 2018 року у м. Софія (Болгарія).

            Стартовий список учасників чемпіонату Європи дивитися тут.

WAF - полноправный член GAISF

11111111228

        С 15 по 20 апреля в столице Таиланда г. Бангкоке прошла международная конференция ГЛОБАЛЬНОЙ АССОЦИАЦИИ МЕЖДУНАРОДНЫХ СПОРТИВНЫХ ФЕДЕРАЦИЙ (англ. Global Association of International Sports Federations (GAISF))- бывшее название - "СпортАккорд". 

        Около 1500 представителей спортивных федераций, ассоциаций и компаний-спонсоров, правительств, регионов и городов собрались в тайской столице для того, чтобы провести серию встреч с целью формирования глобальной спортивной повестки на ближайшие годы.

          На конференции GAISF присутствовал Президент Международного олимпийского комитета Томас Бах.

        Историческую дату - 20 апреля 2018 года надолго запомнят тысячи поклонников армрестлинга во всём мире – в этот день Всемирная федерация армрестлинга (WAF) была единогласно избрана в качестве полноправного члена Глобальной ассоциации международных спортивных федераций (GAISF) на своей Генеральной Ассамблее.

      На Генеральной Ассамблее Всемирную федерацию армрестлинга представлял президент WAF Ассен Хаджитодоров и генеральный секретарь федерации Мирча Симионеску.

1 фото ГАИСФ

 

        Глобальная ассоциация международных спортивных федераций — зонтичная международная организация, объединяющая международные федерации по видам спорта (включённым и не включённым в программу Олимпийских игр), оргкомитеты мультиспортивных игр и различные спортивные организации.

       GAISF сотрудничает с Международным олимпийским комитетом (МОК), Генеральной ассамблеей национальных олимпийских комитетов, Международным советом физического воспитания и спорта и другими международными спортивными объединениями.

 

      Цели GAISF: содействие укреплению авторитета и независимости международных федераций, установление более тесных контактов между федерациями, МОК и другими спортивными организациями; внесение в МОК согласованных предложений по отдельным вопросам международного спортивного движения и Олимпийских игр.

Підсумки ЧУ 2018 в Одесі

Фото ЧУ 2018

   З 12 по 15 квітня у м. Одесі пройшли чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору. Близько 400 спортсменів з 22 регіонів України прийняли участь у даних змаганнях.

     У XXIII чемпіонаті України серед юнаків завзята боротьба за перше командне місце розгорнулася між командами Полтавської та Рівненської областями. Чергову командну перемогу здобула команда Полтавської області. Спортсмени Полтавської області завоювали 18 медалей (7 зол., 4 сріб., 7 бронз.). Друге командне місце та 15 медалей (8 зол., 5 сріб, 2 бронз.) у Рівненської області. Третє місце у команди Львовської області, спортсмени в особистому заліку завоювали 13 медалей (5 зол., 5 сріб., 3 бронз.).

       Результати XXIII чемпіонату України серед юнаків дивитися тут.

1 od

2 od

3 od

   У Xчемпіонаті України серед юніорів боротьба за перше загальнокомандне місце розгорнулась між командами Харківської, Тернопільської та Полтавської областями.

     Одинадцятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 14 медалей (2 зол., 6 сріб., 6 бронз.). Команда Тернопільської області посіла друге місце, завоювавши також 14 медалей (7 зол., 5 сріб., 2 бронз.), А третє місце дісталося команді Полтавської області - 11 медалей (5 зол., 2 сріб, 4 бронз.).

      Результати XI чемпіонату України серед юніорів дивитися тут.

4 od

5 od

6 od

7 od

8 od

9 od

     В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областями. В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали Харків’яни.

      Результати XI чемпіонату України серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору дивитися тут.

      Результати чемпіонату України серед ветеранів дивитися тут. 

       10 od

11 od

12 od

13 od

14 od

15 od

16 od

     За результатами чемпіонатів України буде сформована національна збірна команда України, яка з 26 травня по 03 червня візьме участь у чемпіонаті Європи в м. Софії (Болгарія).

Номінація ЧУ в Одесі

 

Фото ЧУ 2018

   З 12 по 15 квітня у м. Одесі відбудуться чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

     Змагання пройдуть на базі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України (Сільськогосподарський провулок,2).

     Рекордна кількість учасників – майже 115 спортсменів очікується у чемпіонаті України з пара-армспорту серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

     Близько 300 учасників з 22 регіонів України будуть боротися за нагороди чемпіонату України серед юнаків, юніорів та ветеранів та за місце у національній збірній команді України, яка з 26 травня по 03 червня прийме участь у чемпіонаті Європи в Болгарії.

Фото 1sea2

Розклад проведення змагань 13, 14 та 15 квітня дивитися тут.

Номінацію чемпіонату України серед юнаків до 18 років дивитися тут.

Номінацію чемпіонату України серед юніорів до 21 року дивитися тут.

Номінацію чемпіонату України серед ветеранів дивитися тут.

Список суддів чемпіонату України серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору дивитися тут.

Ми на Facebook

.