Новини

Підсумки ЧЄ 2019

Фото ЧУ 2018

    З 14 по 22 травня у м. Лутракі (Греція) відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонат Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА. Близько 700 спортсменів з 30 країн прийняли участь у даних змаганнях.

    Національна збірна команда України на чемпіонаті Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонаті Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА завоювала 76 медалей – 18 золотих, 25 срібних, 33 бронзових.

      В чемпіонаті Європи серед юнаків та юніорів завойовано19 медалей – 5 золотих, 4 срібних, 10 бронзових.

Юнаки:

  1. Кулигіна Анна (Полтавська обл.) - вагова категорія до 40 кг - 3 місце ліва рука, 3 місце права рука.

 2. Давидова Анна (Харківська обл.) - вагова категорія до 50 кг -3 місце ліва рука, 3 місце права рука.

 3. Бордун Дмитро (Чернівецька обл.) - вагова категорія до 65 кг -2 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 4. Шашенок Денис (Запорізька обл.) - вагова категорія до 70 кг -3 місце ліва рука.

 5. Стоєва Ірина (Запорізька обл.) - вагова категорія до 55 кг - 2 місце права рука.

 6. Литовцев Ростислав (Сумська обл.) - вагова категорія понад 70 кг - 3 місце права рука.

 7. Варич Леся (Полтавська обл.) - вагова категорія до 45 кг - 3 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 8. Литвин Володимир (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг -3 місце ліва рука.

1

2

3

4

5

Юніори:

 1. Назарько Яніна (Полтавська обл.) - вагова категорія до 60 кг - 3 місце ліва рука.

 2. Кулик Руслана (Полтавська обл.) - вагова категорія до 70 кг -2 місце ліва рука,1 місце права рука.

 3. Слоцький Богдан-Михайло (Львівська обл.) - вагова категорія до 80 кг -1 місце права рука.

 4. Сокотун Станіслав (Рівненська обл.) - вагова категорія до 85 кг - 3 місце права рука.

 5. Шуліка Марина (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг - 1 місце ліва рука, 2 місце права рука.

6

7

8

9

10

     В чемпіонаті Європи серед дорослих та ветеранів завойовано 22 медалі - 4 золотих, 9 срібних, 9 бронзових.

Ветерани старші 40 років:

 1. Дяченко Оксана (Вінницька обл.) - вагова категорія до 80 кг - 3 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 2. Занько Лілія (Полтавська обл.) - вагова категорія до 80 кг -1 місце ліва рука, 2 місце права рука.

 3. Стебеляк Олександр (м. Київ) - вагова категорія до 80 кг- 2 місце ліва рука. 

 4. Літовцев Євген (Сумська обл.) - вагова категорія до 100 кг- 3 місце ліва рука.

 5. Заркуа Лаврентій (Полтавська обл.) - вагова категорія понад 100 кг- 2 місце ліва рука.

 Ветерани старші 50 років:

 6. Хіценко Микола (Київська обл.) - вагова категорія понад 100 кг- 2 місце ліва рука, 3 місце права рука.

 7. Медведєв Олександр (Хмельницька обл.) -вагова категорія до 70 кг- 1 місце ліва рука, 1 місце права рука.

 8. Тараненко Микола (Дніпропетровська обл.) - вагова категорія до 70 кг -2 місце права рука. 

Ветерани старші 60 років:    

 9. Харченко Юрій (Херсонська обл.) - вагова категорія до 100 кг- 2 місце ліва рука, 3 місце права рука.

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Дорослі:

 1. Іваницький Назарій (Львівська обл.) - вагова категорія до 55 кг - 3 місце права рука.

 2. Баландін Олександр (Донецька обл.) - вагова категорія до 60 кг - 2 місце ліва рука.

 3. Маргарінт Петро (Одеська обл.) - вагова категорія до 100 кг - 2 місце права рука.

 4. Ілюшина Вікторія (Харківська обл.) - вагова категорія до 55 кг - 2 місце ліва рука, 2 місце права рука.

 5. Шуліка Марина (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг - 3 місце ліва рука.

 6. Деменко Ліна (Полтавська обл.) - вагова категорія до 65 кг - 3 місце права рука.

 7. Дяченко Оксана (Вінницька обл.) - вагова категорія до 80 кг- 3 місце права рука.

 8. Занько Лілія (Полтавська обл.) - вагова категорія до 80 кг- 3 місце ліва рука.

Протоколи чемпіонату Європи дивитися тут.

20

21 

22

23

24

25

26

27

28

     Блискуче виступили спортсмени національної збірної команди України на чемпіонаті Європи з пара-армрестлінгу. В особистому заліку серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА завойовано 35 медалей – 9 золотих, 12 срібних, 14 бронзових.

Чемпіонами Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору стали:

 1. Деменко Людмила (Полтавська обл.) - вагова категорія до 60 кг

 2. Судніцина Анна (Харківська обл.) - вагова категорія до 70 кг

 3. Сапелкіна Юлія (Харківська обл.) - вагова категорія понад 70 кг

Чемпіонами Європи серед осіб з інвалідністю з ураженням ОРА стали:

 1. Куропата Сергій (Дніпропетровська обл.) - вагова категорія до 90 кг

 2. Мішустін Володимир (Харківська обл.) - вагова категорія понад 85 кг

 3. Стрельцова Наталія (Запорізька обл.) - вагова категорія понад 65 кг

29

30

31

32

33

34

Призерами чемпіонату Європи серед осіб з інвалідністю з вадами зору стали:

1. Потьомкін Анатолій (Харківська обл.) - вагова категорія до 60 кг

2. Хіміч Олександр (Житомирська обл.) вагова категорія до 100 кг

3. Холімінчук  В'ячеслав (Миколаївська обл.) вагова категорія понад 100 кг

4. Сасса Анатолій (Сумська обл.) вагова категорія понад 100 кг

Призерами чемпіонату Європи серед осіб з інвалідністю з ураженням ОРА стали:

 1. Гадаєва Юлія (Харківська обл.) вагова категорія до 65кг

 2. Загоруйко Іванна (Житомирська обл.) вагова категорія понад 65кг

 3. Дроздюк Світлана (Житомирська) вагова категорія до 65 кг

 4. Щирська Анна (Житомирська) вагова категорія понад 65кг

 5. Татевосян Микола (Харківська обл.) вагова категорія до 75кг

 6. Касьяненко Володимир (Сумська обл.) вагова категорія до 80 кг

 7. Педоренко Микола (Сумська обл.) вагова категорія до 55кг

 8. Палєха Олександр (Житомирьска обл.) вагова категорія понад 75кг

 9. Хіхлов В'ячеслав (Харківська обл.) вагова категорія до 65 кг

10. Манцевич Єгор (Запорізька обл.) вагова категорія до 85кг

11. Семеренко Сергій (Сумська обл.) вагова категорія до 70 кг

 12. Остапчук Назарій (Чернігівська обл.) вагова категорія до 70 кг

35

36 37

38

39

40

41

42

43

     З 5 по 10 травня в австралійському місті Голд-Кост на черговому Конгресі Всесвітньої Асоціації Міжнародних Спортивних Федерацій (GAISF) відбулася ще одна важлива подія, яка суттєво вплине на розвиток армрестлінгу в усьому світі.

    На черговому Конгресі GAISF Всесвітня федерація армрестлінгу (WAF) стала офіційним членом Альянсу незалежних визнаних учасників спорту (AIMS, The Alliance of Independent recognised Members of Sport) і вступила до олімпійської сім'ї.

   AIMS має визнання Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

   Також найближчим часом Всесвітня федерація армрестлінгу (WAF) буде визнана членом Міжнародної федерації університетського спорту (FISU, International university sports federation).

    FISU відповідає за організацію і управління всесвітніми змаганнями для студентів-спортсменів у віці від 17 до 28 років.

   У 2019 році чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих і пара-чемпіонат світу серед осіб з інвалідністю з вадами зору та з ураженням ОРА відбудеться з 26 жовтня по 3 листопада у м. Констанца (Румунія).

Міжнародний турнір "Lviv Open Cup 2019"

Плакат lvivopencupvENG 4

     23 червня 2019 року в нічному клубі «Malevich Night Club», який знаходиться у самому центрі міста Львова, відбудеться Міжнародний турнір "Lviv Open Cup 2019".

     Призовий фонд турніру - 200 000 грн. Рукоборці будуть змагатися на праву та ліву руку серед чоловіків та жінок, і на праву руку серед юнаків.

     Головною родзинкою змагань буде абсолютна вагова категорія на праву руку, в якій братимуть участь найсильніші, тому боротьба буде запеклою і видовищною. Фінальна частина змагань буде справжнім шоу, яке буде цікавим не лише учасникам, але і вболівальникам, оскільки проходитиме у супроводі DJ та професійного ведучого. 

Дата: 22-23 червня 2019 року

Місце проведення: м. Львів, пр. Чорновола  2, «Malevich Night Club».

Програма змагань:

Субота, 22 червня 2019 – приїзд команд, зважування (м. Львів, вул. Кульпарківська, 226 А, ТРЦ Victoria Gardens)

14:00 - 18:00 - зважування учасників змагань 
17:00 - 18:00 - прес-конференція 
18:00 - 19:00 - майстер клас від багаторазового Чемпіона Світу з армрестлінгу

Неділя, 23 червня 2019 – проведення змагань (м. Львів, пр. Чорновола  2, «Malevich Night Club»)

9:00 - 10:30 - зважування учасників змагань
11:00 - 16:00 – попередні поєдинки на ліву та праву руку, фінальні поєдинки юнаків та дівчат
17:00 - 19:00 – фінальна частина, абсолютна категорія
19:00 – 20:00 – нагородження  переможців та призерів

Вагові категорії:

Чоловіки (ліва та права рука): 64, 72, 80, 88, 96 ,+96 кг
Жінки (ліва та права рука): 60, 60+ кг


Юнаки 2001 р.н. та молодші (права рука): 60, 70, 80, 80+ кг
Дівчата 2001 р.н. та молодші (права рука): 55, 55+ кг


Стартовий внесок: 500 UAH (одна рука - 300 UAH), юнаки - 100 UAH

ПРИЗОВИЙ ФОНД: 200 000 UAH
1 місце - 5 000 UAH
2 місце - 3 000 UAH
3 місце - 1 500 UAH
4 місце - 600 UAH  
5 місце - 500 UAH

Юнаки та Дівчата - медалі, дипломи, призи від спонсорів, кожний учасник буде у фірмовій футболці.

АБСОЛЮТНА КАТЕГОРІЯ (права рука):

1 місце - 15 000 UAH
2 місце - 8 000 UAH
3 місце - 4 000 UAH 

Всі учасники (чоловіки, жінки, юнаки, дівчата) будуть виступати у фірмових футболках турніру.

Допуск при зважуванні 0,5 кг

Фінальна частина буде транслюватися в прямому ефірі  у мережі цифрового телебачення України Т2 на каналі Xsport.


Попередні поєдинки будуть транслюватися по інтернету в соцмережах, youtube та сайті xsport.ua.

Організаторський комітет:

ГО "Львівська Обласна Федерація Армспорту" (Організація WAF)
м. Львів, вул. Пимоненка 15
+38 067 78 999 11 – президент Іваницький Богдан Васильович 
+38 063 44 30 641 – технічний директор Іваницький Назарій Богданович
+38 063 526 50 99 - директор з розвитку Іваницький Ігор Богданович

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Головний суддя - Іваницький Богдан Васильович

 

Регламент змагань дивитися тут.

Результати допінг-контролю на ЧС 2018

Фото допингу 2019

    Антидопінговий комітет Всесвітньої федерації армрестлінгу (WAF Anti – Doping Control Commission) затвердив санкції по спортсменам, в пробах яких були виявлені заборонені препарати на чемпіонаті світу 2018 року в Туреччині. П'ять спортсменів дискваліфіковані строком на 4 роки і один спортсмен - терміном на 2 роки.

 

Surname, Name

Country

Period

End of sanction

1

TSIUSHYN, DZMITRY

BELARUS

4 years

31.12.2022

2

KAUPENOVA, KENZHEKYZ

KAZAKHSTAN

4 years

31.12.2022

3

SHUKUROV, SANAN

AZERBAIJAN

4 years

31.12.2022

4

SIMSEK, MEMET DOGAN

SWITZERLAND

4 years

18.10.2022

5

BADULESCU, SABIN

ROMANIA

4 years

20.10.2022

6

MOTSONELIDZE, LEVANI

GEORGIA

2 years

31.12.2020

 

фото Маргаринт

     Спортсмен із Грузії Мотсонелідзе Левані (MOTSONELIDZE LEVANI), який на чемпіонаті світу в Туреччині посів перше місце у ваговій категорії до 100 кг на правій руці, дискваліфікований терміном на 2 роки.

     Результат грузинського спортсмена анульований і український спортсмен Петро Маргарінт офіційно стає чемпіоном світу 2018 року у ваговій категорії до 100 кг на правій руці.

Підсумки ЧУ юнаки, юніори, ветерани, інваліди

Фото ЧУ 2018

    З 03 по 06 квітня у м. Одесі пройшли чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору. Близько 400 спортсменів з 22 регіонів України прийняли участь у даних змаганнях.

    У XXIV чемпіонаті України серед юнаків 2001-2003 р.н. впевнену перемогу одержала команда Тернопільської області, на другому місці команда Львівської області, на третьому – Полтавської області.

    У I чемпіонаті України серед юнаків 2004 р.н. та молодших перше місце у команди Полтавської області, на другому місці команда Тернопільської області, на третьому – Харківської області.

    Результати XXIV чемпіонату України серед юнаків 2001-2003 р.н. дивитися тут.

     Результати I чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. та молодших дивитися тут.

     У XII чемпіонаті України серед юніорів 1998-2000 р.н. командну перемогу здобула команда Полтавської області, друге місце у команди Харківської області, третє місце у команди Рівненської області.

     Результати XII чемпіонату України серед юніорів 1998-2000 р.н. дивитися тут.

1

2

3

4

5

6

7

     В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областями. В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали Харків’яни.

     Результати XII чемпіонату України серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору дивитися тут.

     Результати VІІI–х літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з армспорту дивитися тут.

8

9

 

10

11

12

     За результатами чемпіонатів України буде сформована національна збірна команда України, яка з 14 по 23 травня візьме участь у чемпіонаті Європи у м. Лутракі (Греція),  з 26 жовтня по 3 листопада у чемпіонаті світу у м. Констанція (Румунія).

Ми на Facebook

.