Новини

ЧУ серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів-інвалідів у м. Одесі

Фото ЧУ 2018

 

   

      З 12 по 15 квітня у м. Одесі відбудуться чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів-інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

      Змагання відбудуться в спортивному комплексі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України (Сільськогосподарський провулок, 2).

 

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

   12 квітня (четвер) - приїзд учасників змагань, мандатна комісія, зважування юнаків, юніорів, ветеранів. Класифікація та зважування спортсменів-інвалідів.

      13 квітня (п’ятниця) – боротьба на ліву руку серед спортсменів-інвалідів, ветеранів, юнаків.

     14 квітня (субота) – боротьба на ліву руку серед юніорів, боротьба на праву руку серед спортсменів-інвалідів, ветеранів.

      15 квітня (неділя) – боротьба на праву руку серед юнаків та юніорів. Від’їзд команд.

 

     Для участі у чемпіонаті України керівникам регіональних федерацій необхідно до 29 березня (четвер) відправити попередні заявки спортсменів на e-mail:arm.zayavka@gmail.com

 

      Зразок попередньої заявки серед юнаків скачати тут.

      Зразок попередньої заявки серед юніорів скачати тут.

      Зразок попередньої заявки серед ветеранів +40 років скачати тут.

      Зразок попередньої заявки серед ветеранів +50 років скачати тут.

 

      За попередніми заявками буде складено список учасників змагань.

     Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду представником команди подаються: іменні заявки з підписом та печаткою керівників органів фізичної культури і спорту, АР Крим, областей, міст Києва, Севастополя, завірені регіональним фізкультурно-спортивним диспансером, паспорти учасників змагань.

      Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях. Страховий поліс можна оформити на мандатній комісії. Вартість – 50 грн.

      Внесок з учасниказмагань (юнаки, юніори) – 200 грн., ветерани – 250 грн.

       Зметою запобігання використання спортсменами заборонених фармакологічних та інших медичних препаратів будь-який учасник змагань може бути перевіреним на допінг-контроль.

       Всі команди повинні мати єдину спортивну форму (футболку) для виступу на змаганнях.

        Чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів-інвалідів будуть відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться з 26 травня по 03 червня у м. Софії (Болгарія) та на чемпіонат світу, який пройде з 13 по 21 жовтня в Анталії (Туреччина).

Ми на Facebook

.