Новини

Курси підвищення кваліфікації тренерів

Фото курси кваліфікації

       Наказом Міністерства молоді та спорту України від 22.03.2018 № 1270, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 1 квітня 2018 року за 453/31905, затверджено зміни до Положення про підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту.

Зокрема, цим нормативно-правовим актом визначено, що тренери та фахівці підвищують кваліфікацію у закладах вищої освіти на курсах підвищення кваліфікації або проходять навчання, що проводять всеукраїнські спортивні федерації із статусом національної спортивної федерації (далі - спортивна федерація) з відповідного виду спорту один раз на п'ять років.

Курси підвищення кваліфікації тренерів та фахівців організовують заклади вищої освіти, які мають право на здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підвищення кваліфікації за спеціальністю 017 "Фізична культура і спорт" за навчальними планами та програмами, що розроблені кафедрами, іншими структурними підрозділами і ухвалені педагогічними (вченими) радами з урахуванням пропозицій спортивних федерацій.

Спортивні федерації можуть проводити навчання для тренерів (тренерів- викладачів), якщо це передбачено їх статутною діяльністю, за навчальними планами та програмами, які розроблені та ухвалені спортивними федераціями з відповідних видів спорту. Після закінчення навчання слухачам видається відповідний документ.

Зміни до Положення про підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту дивитися тут.

Ми на Facebook

.