Новини

Підсумки ЧУ серед студентів

gph

     З 17 по 18листопада 2018 року у м. Полтаві в спорткомплексі Полтавської державної аграрної академії відбувся VIII чемпіонат України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти.

     На церемонії відкриття змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять легендарного українського армрестлера Андрія Пушкаря, який 14 листопада трагічно загинув в автомобільній катастрофі.

     В чемпіонаті України прийняли участь студенти, аспіранти, курсанти військових закладів - переможці та призери чемпіонатів Європи та світу з 42 закладів вищої освіти.

     Змагання пройшли на високому організаційному рівні, спортсмени показали хорошу і технічну боротьбу, а суддівський корпус на чолі з рефері міжнародної категорії Іриною Рожещенко відпрацював практично без помилок.

1

 

2

3

4

5

19

     Восьмий рік поспіль впевнену загальнокомандну перемогу здобула команда Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» (НТУ «ХПІ»).

     Політехніки у особистому заліку завоювали 16 медалей (7 золотих, 4 срібних, 5 бронзових).

gph

     Друге місце впевнено посіла команда Харківського Національного Університету Повітряних Сил. Спортсмени ХНУПС завоювали 7 медалей (4 срібних, 3 бронзових) і третє місце – у команди Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова, в особистому заліку спортсмени завоювали 4 медалі (3 срібні, 1 бронзова).

Протоколи змагань можна скачати тут.

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Ми на Facebook

.