Новини

Підсумки КУ в Одесі

Фото ЧУ 2018

     З 15 по 17 грудня у м. Одесі пройшов XVIII Кубок України з армспорту та I Кубок України серед осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

     На церемонії відкриття змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять легендарного українського армрестлера, багаторазового чемпіона Європи та світу Андрія Пушкара, який 14 листопада трагічно загинув в автомобільній катастрофі.

     Змагання Кубку України відбулись в Концерт-Холі отельного комплексу «Одеса». Всім учасникам змагань були створені ідеальні умови - зал для проведення змагань та проживання були в одному місці.

       Концерт-хол «Одеса» - це унікальний майданчик з обладнанням найвищого рівня, новітня звукова апаратура. При цьому архітектура залу дозволяє всім учасникам спостерігати за змаганнями з будь-якої точки.

       Змагання пройшли на високому організаційному рівні, спортсмени показали хорошу і технічну боротьбу, суддівський корпус відпрацював практично без помилок.

 фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

фото 6

фото 7

      ВІСІМНАДЦЯТИЙ РІК поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області.

     Харків'яни в особистому заліку завоювали 18 медалей (4 золотих, 7 срібних, 7 бронзових). 

      Друге місце вперше завоювала команда Житомирської області. У скарбничці у Житомирських спортсменів 9 медалей (3 золотих, 4 срібних, 2 бронзових).

      Третє місце у впертій боротьбі завоювала команда Полтавської області - 8 медалей (5 золотих, 1 срібна, 2 бронзових).

фото 13

фото 14

фото 15

     Підсумковий протокол XVIII Кубка України дивитися тут.

    Підсумковий протокол I Кубка Українисеред осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору дивитися тут.

фото 8

фото 9(1)

фото 10(1)

фото 11

фото 12

     Кубок України став завершальним спортивним заходом 2018 року і попереду всіх чекає новий спортивний сезон 2019 року.

   У 2019 році чемпіонат Європи відбудеться у м. Лутракі (Греція) з 14 по 22 травня, а чемпіонат світу – з 30 серпня по 8 вересня у м. Катовіце (Польща).

Ми на Facebook

.