Новини

Чемпіонат України, м. Одеса

Фото ЧУ 2018

    XXVI чемпіонат України з армспорту серед чоловіків та жінок відбудеться з 15 по 17 березня 2019 року у м. Одесі, змагання пройдуть в Концерт-Холі отельного комплексу «Одеса» (вул. Гагарінське плато, буд. 5).

Отель-complex-Оdessa

    Для учасників змагань в отельному комплексі «Одеса»  надається проживання в 2-х і 3-х місних номерах зі всіма зручностями та надається знижка на проживання.

Концерт -Холл

    Концерт-Хол ОК «Одеса» - це унікальний зал на 900 посадочних місць з обладнанням найвищого рівня, новітньою звуковою апаратурою. При цьому архітектура залу дозволяє всім учасникам спостерігати за змаганнями з будь-якої точки.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

15 березня (п’ятниця) – день приїзду, мандатна комісія, зважування учасників.

16 березня (субота) – боротьба на ліву руку, фінальні поєдинки, нагородження.

17 березня (неділя) – боротьба на праву руку, фінальні поєдинки, нагородження, від’їзд команд.

     Для участі у чемпіонаті України керівникам регіональних федерацій необхідно до 28 лютого надіслати попередні заявки на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Зразок попередньої заявки скачати тут.

    До змагань допускаються учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.

    У день приїзду на змагання 15 березня до мандатної комісії подаються:

    Іменні заявки з підписом та печаткою керівників структурних підрозділів регіональних органів фізичної культури і спорту, АР Крим, областей, міст Києва, Севастополя, завірені печаткою фізкультурно-спортивного диспансеру, паспорти, страхові поліси.

    Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

    Всі команди повинні мати єдину спортивну форму (футболку) для виступу на змаганнях.

    Зразок іменної заявки скачати тут.

    Змагання будуть транслюватись 16 та 17 березня в прямому ефірі на каналі You Tube.

     Чемпіонат України буде відбірковим на чемпіонат Європи, який відбудеться у травні у м. Лутракі (Греція) та на чемпіонат світу, який пройде у вересні у м. Катовіце (Польща).

Ми на Facebook

.