Новини

ЧУ серед юнаків, юніорів, ветеранів, осіб з інвалідністю.

Фото ЧУ 2018

     З 03 по 06 квітня у м. Одесі відбудуться чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та осіб з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

     Змагання відбудуться в спортивному комплексі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України (Сільськогосподарський провулок, 2).

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

  03 квітня (середа) - приїзд учасників змагань, мандатна комісія, зважування юнаків, юніорів. Класифікація та зважування осіб з інвалідністю.

  04 квітня (четвер) – боротьба на ліву руку серед юнаків, юніорів та осіб з інвалідністю.

  05 квітня (п’ятниця) – боротьба на ліву руку серед ветеранів, боротьба на праву руку серед юнаків, юніорів. Від’їзд юнаків, юніорів.

  06 квітня (субота) – боротьба на праву руку серед ветеранів та осіб з інвалідністю. Від’їзд команд.

    Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду представником команди подаються: іменні заявки з підписом та печаткою керівників органів фізичної культури і спорту, АР Крим, областей, міст Києва, Севастополя, завірені регіональним фізкультурно-спортивним диспансером, паспорти (свідоцтва про народження) учасників змагань.

    Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.         

    Всі команди повинні мати єдину спортивну форму (футболку) для виступу на змаганнях.

     Для участі у чемпіонаті України керівникам регіональних федерацій необхідно до 17 березня відправити попередні заявки спортсменів на e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     Зразок попередньої заявки серед юнаків 2004 р.н. та молодших скачати тут.

     Зразок попередньої заявки серед юнаків 2001-2003 р.н. скачати тут.

     Зразок попередньої заявки серед юніорів 1998-2000 р.н. скачати тут.

     Зразок попередньої заявки серед ветеранів +40 років скачати тут.

     Зразок попередньої заявки серед ветеранів +50 років скачати тут.

Ми на Facebook

.