Новини

Підсумки ЧУ юнаки, юніори, ветерани, інваліди

Фото ЧУ 2018

    З 03 по 06 квітня у м. Одесі пройшли чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору. Близько 400 спортсменів з 22 регіонів України прийняли участь у даних змаганнях.

    У XXIV чемпіонаті України серед юнаків 2001-2003 р.н. впевнену перемогу одержала команда Тернопільської області, на другому місці команда Львівської області, на третьому – Полтавської області.

    У I чемпіонаті України серед юнаків 2004 р.н. та молодших перше місце у команди Полтавської області, на другому місці команда Тернопільської області, на третьому – Харківської області.

    Результати XXIV чемпіонату України серед юнаків 2001-2003 р.н. дивитися тут.

     Результати I чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. та молодших дивитися тут.

     У XII чемпіонаті України серед юніорів 1998-2000 р.н. командну перемогу здобула команда Полтавської області, друге місце у команди Харківської області, третє місце у команди Рівненської області.

     Результати XII чемпіонату України серед юніорів 1998-2000 р.н. дивитися тут.

1

2

3

4

5

6

7

     В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областями. В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали Харків’яни.

     Результати XII чемпіонату України серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору дивитися тут.

     Результати VІІI–х літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з армспорту дивитися тут.

8

9

 

10

11

12

     За результатами чемпіонатів України буде сформована національна збірна команда України, яка з 14 по 23 травня візьме участь у чемпіонаті Європи у м. Лутракі (Греція),  з 26 жовтня по 3 листопада у чемпіонаті світу у м. Констанція (Румунія).

Ми на Facebook

.