Новини

ЧУ СЕРЕД ЮНАКІВ, ЮНІОРІВ, МОЛОДІ ТА СПОРТСМЕНІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ, М. ОДЕСА

Фото ЧУ 2018

      З 4 по 7 квітня у м. Одесі відбудуться чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, молоді та спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору.

      Змагання пройдуть в Концерт-Холі отельного комплексу «Одеса» (вул. Гагарінське плато, буд. 5).

      Для учасників змагань, суддів в отельному комплексі «Одеса» заброньовано проживання в 2-х і 3-х місних номерах зі всіма зручностями.

 

    

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

   4 квітня (субота) - приїзд учасників змагань, мандатна комісія, класифікація та зважування спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору, зважування юнаків, юніорів, молоді.   

   5, 6, 7 квітня – змагання на ліву та праву руки, фінальні поєдинки, нагородження учасників змагань.

   7 квітня (вівторок) – Від’їзд команд.

      Для участі у чемпіонаті України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору керівникам регіональних федерацій необхідно до 2 березня надати попередні заявки спортсменів, тренерів до регіональних центрів «Інваспорт» та відправити попередні заявки на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     Зразок попередньої заявки серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору скачати тут.

 

     Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду представником команди подаються: іменні заявки з підписом та печаткою керівників органів фізичної культури і спорту, АР Крим, областей, міст Києва, Севастополя, завірені регіональним фізкультурно-спортивним диспансером, паспорти (свідоцтва про народження) учасників змагань.

     Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.         

     Всі команди повинні мати єдину спортивну форму (футболку) для виступу на змаганнях.

      Для участі у чемпіонаті України серед юнаків, юніорів, молоді керівникам регіональних федерацій необхідно до 12 березня відправити попередні заявки спортсменів на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

      Зразок попередньої заявки серед юнаків 2005, 2006 р.н. скачати тут.

 

      Зразок попередньої заявки серед юніорів 2002-2004 р.н. скачати тут.

 

      Зразок попередньої заявки серед молоді 1999-2001 р.н. скачати тут.

 

     Чемпіонати України будуть відбірковими на чемпіонат Європи, який відбудеться з 16 по 24 травня у м. Балатонфюред (Угорщина) та на чемпіонат світу, який пройде з 19 по 27 вересня у м. Батумі (Грузія).

Ми на Facebook

.