Новини

Армрестлінг включений в програму Всесвітніх ігор з єдиноборств

logo-fist-world-combat-games

      Отримано інформацію від Всесвітньої федерації армрестлінгу (World Armwrestling Federation, WAF) про включення армрестлінгу в програму Всесвітніх ігор з єдиноборств 2021 року.

      Всесвітні ігри з єдиноборств прийматиме столиця Казахстану Нур-Султан. 

      Трьома основними аренами Ігор стануть Палац бойових мистецтв, Льодовий палац Алау, а також національний велодром. Обрання цих спортивних майданчиків пов’язано з їхнім вдалим розташуванням – в безпосередній близькості один від одного. А саме місто Нур-Султан було обрано завдяки сучасним об’єктам інфраструктури та народній любові до бойових мистецтв.

       Окрім того, під час World Combat Games буде функціонувати фестивальна платформа, на якій кожен з членів Всесвітньої асоціації міжнародних спортивних федерацій зможе представити свою дисципліну, розповів президент GAISF Рафаеле Кьюллі.

       Як повідомляє прес-служба GAISF, Всесвітні ігри з єдиноборств 2021 будуть об'єднувати атлетів з 15 видів спорту:

      Aikido, Armwrestling, Boxing, Judo, Ju-jitsu, Karate, Kendo, Kickboxing, Muaythai, Sambo, Savate, Sumo, Taekwondo, Wrestling, Wushu.

       Перші Всесвітні ігри з єдиноборств проходили в 2010 році у Пекіні (Китай), другі пройшли в 2013 році в Санкт-Петербурзі (Росія). В 2019 році ця міжнародна мультиспортивна подія мала пройти в Тайвані, але Ігри були припинені через внесення коригувань в формат змагань. 

      Зараз встановлено, що Всесвітні ігри з єдиноборств будуть проводитися раз на чотири роки, а змагання 2021 року в Нур-Султані стануть першими після оновлення.

Ми на Facebook

.