Новини

Чемпіонат України з пара-армспорту, м. Харків

Фото ЧУ 2018

     З 13 по 15 листопада у м. Харкові в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбудуться чемпіонати України з армспорту серед  спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

   13 листопада (п’ятниця) - приїзд учасників змагань, мандатна комісія, класифікація та зважування спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху.   

   14 листопада (субота) - змагання на ліву руку, фінальні поєдинки, нагородження учасників змагань.

   15 листопада (неділя) - змагання на праву руку, фінальні поєдинки, нагородження учасників змагань. Від’їзд команд.

      Для участі у чемпіонаті України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору керівникам регіональних федерацій необхідно до 12 жовтня надати попередні заявки спортсменів, тренерів, суддів до регіональних центрів «Інваспорт» та відправити попередні заявки на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      Зразок попередньої заявки серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами зору та список суддів скачати тут.

       Для участі у чемпіонаті України серед спортсменів з вадами слуху керівникам регіональних федерацій для надання допомоги при формуванні збірних команд необхідно зв’язатися с представниками регіональних федерацій Спортивної федерації глухих України та до 12 жовтня відправити попередні заявки команд на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      Зразок попередньої заявки серед спортсменів з вадами слуху скачати тут.

       Головний суддя змагань - Хубіашвілі Гела Георгійович (міжнародна категорія, м. Харків).

       Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду представником команди подаються: іменні заявки з підписом та печаткою керівників органів фізичної культури і спорту, АР Крим, областей, міст Києва, Севастополя, завірені регіональним фізкультурно-спортивним диспансером, паспорти (свідоцтва про народження) учасників змагань.

      Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.         

      Всі команди повинні мати єдину спортивну форму (футболку) для виступу на змаганнях.

Ми на Facebook

.