Прямий ефір Чемпіонат України 2021 | Ліва рука

Чемпіонат України 2021

18.02.2021   |   Перегляди:  2564

Підсумки ЧУ серед юнаків, юніорів, ветеранів, інвалідів

flag ukr

З 02 по 05 квітня у м. Харкові пройшли чемпіонати України з армспорту серед ветеранів, юнаків, юніорів та спортсменів-інвалідів з ураженнями ОРА та вадами зору. Понад 300 спортсменів з 21 регіону України прийняли участь у даних змаганнях.

На цих змаганнях вперше спортсмени-інваліди мали можливість виступати на одній сцені зі здоровими спортсменами, в сучасному спортивному комплексі.

Всі фінали змагань серед ветеранів, юнаків, юніорів та спортсменів-інвалідів з ураженнями ОРА та вадами зору транслювалися в прямому ефірі на сайті УФА.

У XXII чемпіонаті України серед юнаків чергову, впевнену командну перемогу здобула команда Полтавської області. Спортсмени Полтавської області завоювали 20 медалей (5 зол., 5 сріб., 10 бронз.). За друге та третє командні місця завзята боротьба розгорнулася між командами Рівненської та Тернопільської областями.З невеликою перевагою друге місце зайняла команда Рівненської області – 14 медалей (6 зол., 5 сріб, 3 бронз.). Третє місце у команди Тернопільської області,  підопічні тренера Андрія Пушкара завоювали в особистому заліку 11 медалей (6 зол., 4 сріб., 1 бронз.).

Результати XXII чемпіонату України серед юнаків дивитися тут.

У ювілейному чемпіонаті України серед юніорів боротьба за перше загальнокомандне місце разгорнулась між командами Харківської та Полтавської областями.

Десятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 17 медалей (4 зол., 4 сріб., 9 бронз.). Полтавчани посіли друге місце, завоювавши 15 медалей (10 зол., 4 сріб., 1 бронз.), А третє місце дісталося команді Тернопільської області - 12 медалей (3 зол., 6 сріб, 3 бронз.).

Результати X чемпіонату України серед юніорів дивитися тут.

В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областями. В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали Харків’яни.

Результати X чемпіонату України серед спортсменів-інвалідів дивитися тут.

Результати чемпіонату України серед ветеранів дивитися тут.

За результатами чемпіонатів України буде сформована національна команда України, яка з 14 по 21 травня візьме участь у чемпіонаті Європи в м. Катовіце (Польща).