Новини

Підсумки КУ та ЧУ студенти

Фото ЧУ 2018

У грудні відбулися два останні всеукраїнські змагання з армспорту, які завершили спортивний сезон 2019 року: Кубок України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору та чемпіонат України серед студентів.

З 06 по 09 грудня у м. Одесі пройшов XIX Кубок України та II Кубок України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Вперше відбувся Кубок України серед юнаків та юніорів.

Змагання Кубку України відбулись в Концерт-Холі отельного комплексу «Одеса» та пройшли на високому організаційному рівні, спортсмени показали хорошу і технічну боротьбу.

В загальнокомандному заліку II Кубку України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору впевнену перемогу одержала команда Житомирської області, спортсмени в особистому заліку завоювали 31 медаль (7 золотих, 13 срібних,11 бронзових).

Друге місце завоювала команда Харківської області. У скарбничці у Харківських спортсменів 15 медалей (7 золотих, 4 срібних, 4 бронзових). Третє місце у впертій боротьбі завоювала команда Сумської області - 10 медалей (9 золотих, 1 бронзова).

Підсумковий протокол II Кубка України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору дивитися тут.

Спортивний сезон 2019 року був успішним для спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. На чемпіонаті Європи, який відбувся в травні в Греції, в особистому заліку спортсмени завоювали 34 медалі (9 золотих, 11 срібних, 14 бронзових). На чемпіонаті світу в Румунії завойовано 27 медалей (10 золотих, 8 срібних, 9 бронзових). Сподіваємося, що спортивний сезон 2020 для українських спортсменів буде роком яскравих перемог на міжнародній арені.

фото параармспорт

В загальнокомандному заліку XIX Кубку України перше місце зайняла команда Полтавської області.

Полтавчани в особистому заліку завоювали 11 медалей (6 золотих, 2 срібні, 3 бронзові).

Друге місце завоювала команда Харківської області. У Харківських спортсменів 11 медалей (5 срібних, 6 бронзових).

Третє місце у впертій боротьбі завоювала команда Донецької області - 7 медалей (3 золотих, 3 срібних, 1 бронзова).

Підсумковий протокол XIX Кубка України дивитися тут.

З 14 по 15 грудня 2019 року у м. Полтаві в спорткомплексі Полтавської державної аграрної академії відбувся IX чемпіонат України з армспорту серед студентів закладів вищої освіти.

В чемпіонаті України прийняли участь студенти, аспіранти, курсанти військових закладів з 25 закладів вищої освіти.

Було багато видовищних поєдинків, студентська молодь показала хорошу і технічну боротьбу.

Дев’ятий рік поспіль впевнену загальнокомандну перемогу здобула команда Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»).

Політехніки у особистому заліку завоювали 15 медалей (8 золотих, 3 срібних, 4 бронзових).

фото ХПИ

Друге місце впевнено посіла команда Харківського Національного Університету Повітряних Сил. Спортсмени ХНУПС завоювали 9 медалей (1 золота, 5 срібних, 3 бронзових) і третє місце – у командиНаціонального Університету «Полтавська політехніка» імені Юрія Кондратюка, в особистому заліку спортсмени завоювали 7 медалей (5 золотих, 1 срібна, 1 бронзова).

Протоколи чемпіонату України серед студентів дивитися тут.