Новини

Підсумки ЧУ 2018 в Одесі

Фото ЧУ 2018

З 12 по 15 квітня у м. Одесі пройшли чемпіонати України з армспорту серед юнаків, юніорів, ветеранів та спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору. Близько 400 спортсменів з 22 регіонів України прийняли участь у даних змаганнях.

У XXIII чемпіонаті України серед юнаків завзята боротьба за перше командне місце розгорнулася між командами Полтавської та Рівненської областями. Чергову командну перемогу здобула команда Полтавської області. Спортсмени Полтавської області завоювали 18 медалей (7 зол., 4 сріб., 7 бронз.). Друге командне місце та 15 медалей (8 зол., 5 сріб, 2 бронз.) у Рівненської області. Третє місце у команди Львовської області, спортсмени в особистому заліку завоювали 13 медалей (5 зол., 5 сріб., 3 бронз.).

Результати XXIII чемпіонату України серед юнаків дивитися тут.

1 od

2 od

3 od

У Xчемпіонаті України серед юніорів боротьба за перше загальнокомандне місце розгорнулась між командами Харківської, Тернопільської та Полтавської областями.

Одинадцятий рік поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області. Харків'яни завоювали 14 медалей (2 зол., 6 сріб., 6 бронз.). Команда Тернопільської області посіла друге місце, завоювавши також 14 медалей (7 зол., 5 сріб., 2 бронз.), А третє місце дісталося команді Полтавської області - 11 медалей (5 зол., 2 сріб, 4 бронз.).

Результати XI чемпіонату України серед юніорів дивитися тут.

4 od

5 od

6 od

7 od

8 od

9 od

В змаганнях серед спортсменів-інвалідів боротьба за командні місця розгорнулася між командами Житомирської та Харківської областями. В змаганнях серед спортсменів з ураженнями ОРА перше місце зайняла команда Житомирської області, а серед спортсменів з вадами зору командну перемогу одержали Харків’яни.

Результати XI чемпіонату України серед спортсменів з ураженнями ОРА та вадами зору дивитися тут.

Результати чемпіонату України серед ветеранів дивитися тут.